Hotel Artus – Najlepsze hotele Gdańsk Trójmiasto w samym centrum Szkolenie

Pięciogwiazdkowe położenie to wygoda oraz oszczędność czasu.

HOTEL NA STARYM MIEŚCIE

To historia Zatoki Gdańskiej na wyciągnięcie reki.

Fontanna Neptuna (120m)

Piękna, odlana w XVII wieku rzeźba, która przedstawia władcę mórz. Romantyczny charakter oraz doskonale umiejscowione źródła strumieni wody dają spektakularny efekt i sprawiają, że każdy pragnie mieć zdjęcie z Neptunem.

Bazylika Mariacka (140m)

Znana jako korona Gdańska jest największą w Europie świątynią wybudowaną z cegły. Polecamy poznanie historii budowli, która przez wieki towarzyszyła mieszkańcom Gdańska. Zniszczona i odbudowana po II wojnie światowej posiada szereg niezwykłych eksponatów. kamienną Pietę (1410), kopię Sądu Ostatecznego (1472), zegar astronomiczny (1464-1470) oraz ołtarz główny powstały w latach 1510-1517.

MUZEUM GDAŃSKA (120m)

Dawniej Muzeum Historyczne Miasta Gdańska zostało utworzone w 1970 r. Na swoją siedzibę otrzymało nowo odbudowany Ratusz Głównego Miasta. W dawnej siedzibie władz miejskich, wznoszonej od XIV w., zaczęto gromadzić zbiory dokumentujące dzieje miasta od średniowiecza do współczesności. Zbiory Muzeum liczą ok. 25 tys.
obiektów.

Żuraw nad Motławą (450m)

Największy średniowieczny dźwig portowy Europy. Wspaniale dominuje wśród zabudowań Długiego Pobrzeża i jest powszechnie rozpoznawalnym symbolem Gdańska. Potężna bryła symbolizuje morskie położenie miasta i przyciąga rzesze turystów.

WIEŻA WIĘZIENNA I KATOWNIA (450 m)

Unikatowy w skali światowej zespół prostokątnego barbakanu w postaci dwóch gotyckich budowli obronnych, Katowni i wieży Więziennej. Dawny wjazd do miasta. Wspaniały punkt widokowy (wysokość 40 m) z poddasza Wieży Więziennej w Katowni na panoramę miasta, m.in. ulicę Długą. Siedziba Muzeum Bursztynu.

Close Menu

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z ofertą naszego obiektu.

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres newsletter@gryf.info.pl lub link rezygnacji w stopce otrzymanej wiadomości.

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z przepisem art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej od Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie Sp. z o .o. z siedzibą w Gdańsku (Grupa Hotele Polskie). Zgodnie z przepisem art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171, poz. 1800 ze zm.) wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego przez Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Kołobrzegu i Hotele Polskie z siedzibą w Gdańsku. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili wycofana.

Newsletter

Hotel Hel

Chcesz odpocząć blisko natury, spacerować nadmorskim lasem i piękną piaszczystą plażą, podziwiać uroki małego portu oraz latarni morskiej, przyjedź do Hotelu Hel. Pierwszy czterogwiazdkowy Hotel w Helu ze smaczną kuchnią, basenem, sauną, jacuzzi oraz zabiegami wellness i kosmetycznymi. Zapraszamy nad morze!

Palazzo Rosso

Butikowy Hotel w samym Centrum Poznania. Piękna, stara kamienica to urokliwe miejsce, z którego możesz zwiedzać atrakcje miasta pieszo. Naszych Gościom serwujemy smaczne śniadania i dbamy o rodzinną atmosferę. Chcesz spędzić udany weekend w Poznaniu wybierz Hotel Palazzo Rosso, aby wszystkie atrakcje były na wyciągnięcie ręki.

Gryf I

Ośrodek Wypoczynkowy i Kuracyjny położony w uzdrowiskowej części miasta, w odległości 100 metrów od morza oraz niedaleko molo. Ze względu na specyfikę obiektu dbamy, aby nasi Goście czuli się u nas dobrze.  Smaczna kuchnia oraz szeroki wachlarz zabiegów leczniczych sprawiają, że jest wybierają nas Goście, którym zależy na poprawie zdrowia

Gryf II

Wybierz ofertę na długi weekend nad morzem lub pobyt z zabiegami. Potrzebujesz głębokiego relaksu? Skorzystaj z szerokiego wachlarza masaży klasycznych, terapeutycznych oraz orientalnych. Nasze pakiety pobytowe to także smaczna domowa kuchnia.

Zapraszamy po zdrowie nad morze…

Hotel Artus
ul. Piwna 36/39, Gdańsk

Zadzwoń do nas

Hotel Artus
ul. Piwna 36/39, Gdańsk

Napisz do nas

Hotel Artus
ul. Piwna 36/39, Gdańsk

Nasza lokalizacja

Please fill out the form on the previous page.

Rezerwacja

Ośrodek Wypoczynkowy GRYF II
Konopnickiej 5, 78-100 Kołobrzeg

Nasz ośrodek z lotu ptaka